Strony www

Potrzebujesz strony www? Świetnie trafiłeś/trafiłaś!

Strony, które tworzę są zawsze zgodne ze standardami, przejrzyste i wygodne w użytkowaniu. Najczęściej tworzę je wykorzystując XHTML 1.1 i CSS 2.1 ale ciągle trzymam rękę na pulsie więc jeśli chcesz mieć stronę napisaną w technologii, która wkrótce stanie się standardem to stworzę Ci ją w HTML 5 i CSS 3. Pisząc „stworzę” mam na myśli usługę kompleksową, zaprojektuję wygląd i układ strony, zakoduję z tego przejrzysty i opatrzony komentarzami szablon, dam Ci możliwość wstawienia  Twoich tekstów i grafik. Jeśli chcesz sam/sama w łatwy sposób edytować zawartość strony to wykorzystam do jej budowy aplikację CMS (system zarządzania treścią). W przypadku dość prostych stron mogę wykonać autorski kod. Jeśli potrzebna jest strona, na której będzie się sporo działo (na przykład częste dodawanie aktualności, możliwość interakcji z użytkownikami poprzez komentarze, rozbudowane katalogi z dowolną zawartością np. galerie obrazów czy katalogi produktów) wówczas lepiej sprawdzić się może uznana aplikacja WordPress. WordPress stworzony został co prawda do tworzenia na nim blogów (i jeśli właśnie bloga potrzebujesz to dalej nie ma co szukać) jednak ze względu na swoją elastyczność wykorzystywany jest często jako CMS.

Programowanie

Jeśli masz już stronę ale potrzebujesz do niej jakiegoś ciekawego skryptu lub pluginu w jQuery (to moja ulubiona biblioteka JavaScript) również chętnie się tym zajmę.

Administracja

No dobrze, masz już swoją stronę lub aplikację webową. Trzeba ją teraz umieścić gdzieś w internecie. Doradzę Ci gdzie warto kupić domenę, zajmę się również jej konfiguracją. Pomogę przy wyborze hostingu lub może serwera dedykowanego. Zainstaluję na wybranym serwerze Twoją stronę i skonfiguruję wszystko tak żeby działało optymalnie i było dobrze zabezpieczone. Skonfiguruję Ci pocztę tak żebyś miał/miała adres w swojej domenie (np.: jan@kowalski.pl).

Grafika

Jeśli nie potrzebujesz gotowej strony a tylko graficznego szablonu do jej wykonania to również się tym zajmę. Przygotuję plik PSD z przejrzystym i udokumentowanym podziałem na warstwy, z którego bardzo łatwo będzie stworzyć kod (X)HTML. A może potrzebujesz logo lub chciałbyś/chciałabyś żeby zaprojektować Ci wizytówkę lub ulotkę? – takie prace również nie są mi obce i chętnie się ich podejmę.

Zapraszam do współpracy..