Nazywam się Tomasz Kargól (pseudonim ‘PaszkfiL’). Urodziłem się w 1983 roku w Katowicach.

Długo błąkałem się po świecie szukając sobie miejsca i zajęcia (mieszkałem i pracowałem w Katowicach, Chorzowie, Wrocławiu i chwilowo w Irlandii) by w końcu wrócić do rodzinnego miasta i spróbować swoich sił zajmując się między innymi stronami www i grafiką.

Jestem studentem Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach na kierunku Informatyka, w trybie zaocznym.

W 2001 roku podjąłem pierwszą pracę jako serwisant sprzętu komputerowego. Na dzień dzisiejszy nadal pracuje w Swoim fachu.
Od kilku lat zajmuję się amatorsko:

  • – szkicowaniem,
  • – grafiką komputerową,
  • – tworzeniem witryn internetowych,
  • – oraz w niewielkim stopniu programowaniem.

Ciągle staram się doskonalić swoje umiejętności. Na tej stronie pragnę zaprezentować swoje najciekawsze moim zdaniem prace.

Hobby

Lubię aktywnie spędzać czas: biegać, jeździć na rowerze, rolkach, nartach, łyżwach, pływać, podróżować, rozmawiać z ludźmi, których wciąz jestem ciekaw oraz słuchać muzyki.

Przy komputerze lubię bawić się Photoshopem, podziwiać interesujące projekty graficzne, pracować przy ciekawych i rozwijających projektach. Jestem fanem samochodzów grupy VAG oraz rozwiązań Open Source.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną prosze o kontakt, postaram się odpowiedzieć najszybciej jak tylko będzie to możliwe, z reguły do 48 godzin.